Którą chemię fotograficzną wybrać do minilaba

Fotografia » Którą chemię fotograficzną wybrać do minilaba

Słyszałem, że szukasz rewelacyjnej chemii fotograficznej do swojego minilaba?


Do wyboru jest np  chemia fuji, kodak, axel, agfa. Z czego wynikły te poszukiwania ?


tetenalOd 10 lat tkwię w przekonaniu, że pracuję na idealnej chemii na świecie. Od kilku tygodni zaczęły się kłopoty. Jakie było moje zdziwienie gdy podjechał mnie człowiek z firmy Tetenal. Udowodnił mi, że chemię fotograficzną Kodak którą używam wytwarzana.


Wiele razy przekonywano mnie na przejście na produkty chemiczne pewnej firmy. Dopiero w tym momencie przejrzałem na oczy. Co było decydujące? rzetelne podejście do posiadacza minilabu. Bogata wiedza oraz doświadczenie w zakresie chemii do minilabów .


Chemia fotograficzna dobierana jest przez ich serwis nie tylko do konkretnego procesora ale również pod kątem średnich przerobów w moim urządzeniu w danym okresie. Dostałem również w cenie zakupu produktów pełen monitoring moich procesów. Dzieje się to w ten sposób, że przyjeżdża do mojego zakładu handlowiec - wywołuje strip kontrolny i z miejsca przekazuje go drogą GSM do ich Centrum Serwisowego. Tym samym wynik oraz ewentualne poprawki jak zoptymalizować pracę mojego laba zdobywam w kilka minut.