Gdzie zamówić projekt fotoksiążki

 

 

Nasza oferta obejmuje zaprojektowanie i wykonanie fotoksiążki.

 

projekt fotoksiążki

Z tego względu czas realizacji jest dłuższy niż w firmach, które tylko wykonują fotoksiążkę zaprojektowaną przez zamawiającego. Czas na opracowanie projektu to 2-3 dni. Zależy on od ilości zdjęć, tematyki fotoksiążki, szybkość odpowiedzi na nasze maile.
 

 

 

Standardowo po otrzymaniu zdjęć przesyłamy 3 wersje tej samej rozkładówki (rozłożone 2 strony). Prezentują one 3 style, który uznaliśmy za warte rozważenia. Po wyborze przez zlecającego określonego wariantu przygotowujemy projekt fotoksiążki ( źródło: albumy na zdjęcia warszawa ) i przesyłamy go do akceptacji i naniesienia poprawek, zmian. W tym momencie oczekujemy realizacji zapłaty przelewem i przesłanie mailem potwierdzenia jego wykonania.
Wprowadzamy te zmiany i przesyłamy poprawioną wersję do akceptacji lub do naniesienia ostatecznych korekt. Po ich wprowadzeniu projekt kierowany jest do wykonania fotoksiążki. Zajmuje to zwykle ok. 3 dni. Gotowa fotoksiążka wysyłana jest na wskazany adres zamawiającego za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Równolegle emailem wysłana zostaje faktura imienna lub faktura VAT w przypadku firm.

 

 

tania fotoksiążkaMaksymalnie minimalizując czas realizacji projektowania, wykonania i przesyłki myślę, że fotoksiążka mogłaby się znaleźć w Pani rękach najwcześniej po około 7-9 dniach. Aby to osiągnąć musielibyśmy mięć zapewnioną z Pani strony szybką reakcję na nasze maile i przesyłane projekty.