O czym pamiętać wynajmując autokar na imprezy integracyjne?

Punkt widzenia » O czym pamiętać wynajmując autokar na imprezy integracyjne?

Nie wszystkie imprezy integracyjne kończą się spektakularnym sukcesem, nie można bowiem zapominać o tym, że pracownicy, z myślą o których się je organizuje, są coraz bardziej wymagający. Jeśli impreza jest przygotowana niestarannie i nie jest ich w stanie niczym zaskoczyć, być może najlepszym rozwiązaniem jest rezygnacja z jej organizacji. Na szczęście, istnieje kilka skutecznych recept na powodzenie w tym zakresie.

 


Jedna z najpopularniejszych przewiduje, że impreza odbędzie się w miejscu ciekawym, znajdującym się w pewnym oddaleniu od firmy i na tyle atrakcyjnym, że pracownicy nie będą musieli uważać wyjazdu za przymusowy i pozbawiony sensu. Jeśli jednak decydujemy się na taki krok powinniśmy natychmiast pomyśleć o korzyściach, jakie niesie za sobą wynajem autokarów w Warszawie na imprezy integracyjne. Niestety, pracownicy, których poinformujemy, że sami powinni dostrzec na miejsce spotkania dbając o to, aby się nie spóźnić, najprawdopodobniej nie będą mile wspominali takiego wydarzenia.

 


Oczywiście, sam autokar wynajęty na tę okoliczność nie może być przypadkowy. Być może nie musi być to model o podwyższonym standardzie, nie warto jednak również przesadzać z oszczędnościami. Jeśli pracownicy zobaczą pojazd, który lata świetności ma już dawno za sobą i zagadką pozostaje to, jakim cudem jest on jeszcze sprawny, trudno będzie przekonać ich do tego, aby do niego wejść. Autokar taki nie świadczy zresztą najlepiej o firmie, która decyduje się na wynajęcie tego rodzaju pojazdu.

Naturalnie, pracownicy zdają sobie sprawę z tego, że firma nie jest jego właścicielem, szybko dochodzą jednak do wniosku, że stan autokaru jest swego rodzaju wykładnikiem hierarchii ważności w firmie.
Wynajem autokarów na imprezy integracyjne ma i tę zaletę, że pozwala przekonać do wyjazdu nawet tych pracowników, którzy zazwyczaj szukają wymówek uzasadniających ich nieobecność.

Autokar umożliwia im dotarcie na miejsce spotkania bez przygód i powrót do domu na czas, spełnia więc ich oczekiwania czyniąc samą imprezę mniej kłopotliwą.