Opinia o sklepie fotograficznym

Fotografia » Opinia o sklepie fotograficznym

No, to w końcu trafiłem do sklepu który liczy się z klientem. Rzadkość to w dzisiejszych czasach, żeby sprzedający poświęcał tyle czasu na doradzanie. Podziwiam tolerancję tego człowieka. Nie dość że zmieniałem co chwila zamówienie to chciałem jak najtaniej. I o dziwo udało się :) Sprzęt zamówiony dotarł do mnie w niecałe 24h od przelewu, zapakowany w pancerne pudło. Cały zdrowy i w pełni sprawny. Polecam w 100%


Świetna obsługa. Paczka zamówiona o 16, przychodzi następnego dnia o 9:) Pełen profesionalizm. Sprzedawca dzielnie znosił moje laickie pytania nie narzekając lecz dzielnie odpowiadając przez kilka dobrych godzin!:) Hehe Super naprawde. Jak zakupy foto to tylko tutaj!


Krótko: Towar zgodny z opisem, dobrej jakości. Bardzo dobry kontakt. Transakcja wprost błyskawiczna. (następnego dnia po złożeniu zamówienia, miałem przesyłkę u siebie). Ponadto, skorzystałem z fachowych porad. Co bym nie napisał, to jest sklep który można wszystkim gorąco polecić.


Chciałbym podziękować sklepowi za sprawną i korzystną dla mnie transakcje dotyczącą zakupu oświetlenia studyjnego. Sklep ma dość korzystne ceny i dodatkowo istnieje możliwość negocjacji rabatów. Kontakt z klientem jest wręcz perfekcyjny


Niesamowicie przyjemny kontakt ze sklepem. Otrzymałem profesjonalna pomoc podczas zakupu lamp. mimo ze zadawałem dużo meczących pytań ,zostałem cierpliwie wysłuchany i otrzymałem rzeczowe odpowiedzi.Lampy dotarły do mnie w ekspresowym tempie.


Niebywale przyjemny kontakt ze sklepem. Można liczyć na doskonalą i fachowa pomoc przy zakupie sprzętu co w sytuacji gdy samemu nie posiada się zbyt dużej wiedzy na temat sprzętu fotograficznego ma wielkie znaczenie! Sprzęt dotarł do mnie do Szwecji świetnie zapakowany oraz w pełni sprawny. Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie i na pewno nie były to ostanie tutaj zakupy.


Kolejny raz dokonałem zakupów w tym sklepie i kolejny raz muszę pochwalić za bardzo dobra obsługę. Bardzo przyjemny kontakt i szybka dostawa doskonale zapakowanego towaru. Jeszcze tu wrócę.


Opinie na temat sklepu można do nas wysyłać email każda opinia klienta robiącego zakupy u nas w sklepie będzie wystawiona , jak i pochlebna tak i negatywna.Zależy nam na tym żeby każdy chcący zrobić zakupy miał możliwość sprawdzenia opini jaką wystawili inni kupujący.