Autokary, autokary, autokary ...

Punkt widzenia » Autokary, autokary, autokary ...

 

 

Jak zorganizować wycieczkę?

 

 

Wszyscy zgodnie uznali, że należy jechać na wycieczkę, ustalili nawet termin i miejsce wyjazdu. Mimo to ktoś musi zostać głównym organizatorem, bo bez tego wszystko się posypie. Jeśli postanowiłeś podjąć się zadania zorganizowania wycieczki, to musisz być świadomy swoich obowiązków, a także formalności, które będziesz musiał wypełnić jeszcze przed wyjazdem. To nie jest nic strasznego, ale wymaga pewnego przygotowania i wiedzy.

 


Zacznij od znalezienia miejsca noclegowego dla całej swojej grupy. Sprawdź, w jakiej jest odległości od atrakcji, które chcecie zobaczyć, w jakiej jest cenie oraz jakie warunki oferuje. Jeśli jedziecie większą grupą, zawsze możesz spróbować wynegocjować niższą stawkę. W końcu właściciel lokalu zarobi jednorazowo większą kwotę. Poza tym jeśli się Wam spodoba, to może przyjedziecie ponownie. Stanowicie więc inwestycję w potencjalne zyski w przyszłości. Warto z tego skorzystać.


wynajem autokaru na wycieczkęRównie ważny jak nocleg jest wynajem autokaru na wycieczkę. Wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom, czyli nie za duży i nie za mały, oferujący odpowiedni komfort. Autokar powinien być wyposażony w ogrzewanie i klimatyzację, a jeśli planujecie jechać w dalszą podróż, to również w światła nad siedzeniami, a nawet w pasy bezpieczeństwa. Zastanów się tylko, jaka opcja bardziej Ci się opłaca: wynajem autokaru na cały czas wyjazdu czy jedynie dowóz na miejsce, a następnie korzystanie z oferty lokalnych przewoźników. I jedno, i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, więc najlepiej zadecydować na podstawie wstępnego kosztorysu. W tym wypadku cena odgrywa kluczową rolę.

 


Nie zapomnij również ustalić atrakcji!

Co to za wycieczka, na której nic się nie dzieje?

autokary do wynajęcia

Możesz podpytać swojej grupy, co chcieliby zobaczyć, ale ostateczna decyzja oraz plan zwiedzania zależą od Ciebie.