Punkt widzenia

 • O czym pamiętać wynajmując autokar na imprezy integracyjne?

  Oczywiście, sam autokar wynajęty na tę okoliczność nie może być przypadkowy. Być może nie musi być to model o podwyższonym standardzie, nie warto jednak również przesadzać z oszczędnościami. Jeśli pracownicy zobaczą pojazd, który lata świetności ma już dawno za sobą i zagadką pozostaje to, jakim cudem jest on jeszcze sprawny, trudno będzie przekonać ich do tego, aby do niego wejść. Autokar taki nie świadczy zresztą najlepiej o firmie, która decyduje się na wynajęcie tego rodzaju pojazdu.

 • Firmowe imprezy integracyjne

  Imprezy integracyjne stają się już niemal kanonem organizowania odpowiedniego środowiska pracy we wszystkich firmach, które zatrudniają przynajmniej kilka osób. Czy naprawdę są one takie skuteczne i opłaca się je organizować?

 • Transport ciężarowy

  Obecnie wiele osób posiada własną firmę. Zazwyczaj są to przedsiębiorstwa transportowe. Jednak należy pamiętać, iż zarządzanie firmą przewozową wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Na efektywne zarządzanie składa się szereg czynników.

 • SEO copywriter

  Reklama jest niezwykle ważna. Ponadto przygotuj systematycznie aktualizowane portfolio, które będziesz pokazywał potencjalnym klientom.

 • Autokary, autokary, autokary ...

  Wszyscy zgodnie uznali, że należy jechać na wycieczkę, ustalili nawet termin i miejsce wyjazdu. Mimo to ktoś musi zostać głównym organizatorem, bo bez tego wszystko się posypie. Jeśli postanowiłeś podjąć się zadania zorganizowania wycieczki, to musisz być świadomy swoich obowiązków, a także formalności, które będziesz musiał wypełnić jeszcze przed wyjazdem. To nie jest nic strasznego, ale wymaga pewnego przygotowania i wiedzy.

 • Komunikatory internetowe

 • Firma bez wizerunku

  Dosyć tego uruchomić telewizor, radio lub rozpocząć odczytywać gazetę, lub po prostu wyjrzeć przez okno. Od pieluch na rzecz niemowląt, przez sieć bezprzewodowy po części samochodowe - w teraźniejszych czasach nie posiadamy ograniczeń co do wytworów które możemy reklamować. Poprzez reklamom wiemy, jakie egzystują zniżki w sklepikach, o czym moglibyśmy przeczytać w gazetach, lub gdzie potrafimy iść na ucztę.