Program do zjęć przez internet

 

 


Każdy z nas obserwując ruch w interesie może czasem pomyśleć: "ludzie przestali wywoływać zdjęcia. Zajmują się fejsbukami i innymi portalami, a zdjęcia przechowują na telefonach i komputerach".  I to w czasach kiedy praktycznie każdy nosi ze sobą aparat fotograficzny  - w telefonie. Takie myślenie to błąd.  Poniżej kawałek dyskusji na forum:
"WYWOŁUJESZ ZDJĘCIA Z APARATU CYFROWEGO?
Zazwyczaj kończy się to tak że zgrywam zdjęcia na płytkę i do szuflady.Lecz fajnie mieć papierowe zdjęcia ale teraz nie ma czasu żeby wybierać spośród 1000 zdjęć na przykład. A w dodatku ciekawe jaki to był by koszt wywołania chociaż połowy zdjęć z mojej szuflady. Zawsze wolałem zwykły album fotograficzny . "

 
Czyli jak widać na żywym przykładzie są chęci ale są też przeszkody.
Pierwsza to odległość do punktu foto - jeśli nie jest w promieniu 30 metrów, to już jest za daleko. Dzisiaj każdy jest czasowy a podróż ze zdjęciami do wywołania to już wyprawa. 
Druga przeszkoda to nastawienie zakładów na klientów "stacjonarnych", czyli przychodzi klient do zakładu i na miejscu ustala które zdjęcie większe, które czarno-białe. Jeśli przyniesie płytę z 1000 zdjęć robi się problematycznie. Klient nie wyobraża sobie jak to zrobić, a w efekcie rezygnuje.
Trzecia przeszkoda to ceny, a dokładniej ich nieznajomość. Klient nie wie ile to będzie kosztować, nikt nie lubi ślęczeć nad kalkulatorem i ciągle przeliczać: zdjęcie 10x13 tyle plus tamto większe tyle.


 
Wiele osób zarzuci teraz, że przecież są punkty wywołujące zdjęcia przez internet. Owszem są, ale większość ludzi woli kupować u sprzedawców ze swojej okolicy, z uwagi na ich wyższą wiarygodność. Jednak przedstawione wyżej problemy skutecznie odstraszają klientów. Rozwiązaniem byłby system pozwalający składać zamówienia online. Przesyłać opisane pliki, na bieżąco przeliczać wartość zamówienia. Takim systemem jest XYZ . Dodatkowo system ma istotne z punktu widzenia zakładu fotograficznego funkcjonalności, takie jak zmiana cen przez internet - zmieniamy ceny i parametry w konsoli programu, a one zmieniają się u wszystkich naszych klientów. Oprócz tego dostajemy do ręki silne narzędzie reklamowe - baner wyświetlany w programie możemy zmieniać według własnego uznania.
Najważniejszym plusem jest jednak fakt, że klient który raz zdecyduje się skorzystać z systemu będzie już korzystał z niego stale, ponieważ na pulpicie jego komputera będzie narzędzie do składania zamówień.
 


XYZ  jest naszym zdaniem najlepszym programem pod kątem szybkości, stabilności, dostępnych rozwiązań administracyjnych i tego co najważniejsze dla naszego internetowego Klienta - ŁATWOŚCI OBSŁUGI. System dostępny jest w kilku wariantach i za rozsądne pieniądze. Zainteresowani? Zapraszam do kontaktu, wyjaśnię wszystkie wątpliwości.